همکاری در فروش فایل شاپرفا
فرافایل، مرجع بزرگ خرید و فروش فایل

گزارش کارآموزی شرکت ملی حفاری ایران

گزارش کارآموزی شرکت ملی حفاری ایران

صنعت حفاری جالب ترین و هیجان انگیزترین فصل داستان نفت این انرژی عظیم خدادادی می باشد که در واقع شرح تلاش سخت و غرور انگیز انسان است که با سلاح دانش وتجربه با طبیعت بکر و سرسخت و نیروهای مرموز آن به مبارزه بر می خیزد تا برای ارتقاع زندگی به گنجینه های پنهان دل زمین دست یابد (بی جهت نیست که دکل حفاری سمبل صنعت نفت بوده و در آرم بیشتر سازمان ها شرکت های نفتی و نیز کتب و مجلات مربوط به نفت دیده می شود) و با ابزار خود سنگ ها و صخره های آن را که سمبل مقاومت و پایداریست بشکافد ودر این هنگام که طبیعت صلابت انسان را می بیند به غلیان در می آید و برای به دام انداختن و نابودی ابزار و وسایل او نیروهای مرموز و ناشناخته خود را به کار می اندازد.
در این مبارزه مته های حفاری اعماق زمین را می شکافد تا انسان از نفت و گاز انباشته در آن بهره برداری کند اما در عین حال هر چاه مجرایی است به اعماق قرون و اعصار و کاوشی است در دل تاریخ برای پی بردن به بسیاری از اسرار طبیعت. اکنون حفاری با تجربیات طولانی خود شناخت هر چه بیشتر طبیعت و پوسته زمین و به کارگیری جدیدترین دست آوردهای علوم و تکنولوژی پیشرفته و مدرن این امکان را فراهم آورده است که تا ژرفای بیش از 12000 متر در زمین نفوذ کند.

لینک های دانلود

برای نمایش فرم گزارش خرابی لینک، لطفا افزونه Report Content را فعال کنید.

مشخصات

نظرات

تمامی حقوق این سایت متعلق به 20 فایل می باشد و هرگونه کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع امکان پذیر است . این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد• طراحی سایت: آریا وردپرس